Na podstawie art. 80d ust. 7 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2005 r. Nr 108, poz. 908, z późn. zm.2)) stacja kontroli pojazdów jest zobowiązana do poboru opłaty ewidencyjnej na rzecz Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK). Ponieważ opłata ta nie stanowi przychodu firmy (poborca działa tylko jako pośrednik w jej przekazywaniu), należy wystawić klientowi pokwitowanie jej wniesienia. Powinien to być klasyczny "kwitariusz" (druk wykorzystywany podczas wnoszenia opłat administracyjnych, np. podczas rejestracji pojazdu), natomiast niedopuszczalne jest doliczanie opłaty na kasie fiskalnej lub fakturze VAT. Proponujemy Państwu rozwiązanie tego problemu poprzez użycie drukarki Datecs LP-50. Drukarka jest podłączana do portu COM za pomocą załączonego przewodu. Po zainstalowaniu drukarki w systemie, w administracji aplikacji SKP PRO (Menedżer wydruku), można przypisać tę drukarkę jako przeznaczoną do druku pokwitowań wniesienia opłaty CEPiK. Możliwy jest wydruk jednego lub dwóch egzemplarzy.
Pokwitowania można drukować tylko na papierze termicznym (takim samym jak do drukarek fiskalnych) o szerokości 57 mm. 

UWAGA: w miarę posiadanych zapasów towar wysyłamy niezwłocznie, jednak ze względu na procedury importowe czas oczekiwania po złożeniu zamówienia może się wydłużyć do 30 dni

 

  

Opis ze strony importera: 

Drukarka DATECS LP50M jest unowocześnioną wersją modelu LP50. Drukarka przeznaczona jest do niewielkich placówek produkcyjno-handlowych, aptek, biur, w których istnieje potrzeba oznaczenia towaru etykietą z kodem kreskowym w celu usprawnienia identyfikacji towaru lub z logo graficznym, tekstem. Drukarka LP-50M za pomocą wbudowanego portu RS-232C współpracuje z  komputerem - z poziomu programu magazynowo-księgowego lub z poziomu dołączanego bezpłatnie oprogramowania do drukarki. Za jego pomocą istnieje możliwość wydrukowania etykiety identyfikującej dany produkt. Program ten obsługuje również polskie znaki.
Niewątpliwym atutem drukarki jest niewielka masa własna oraz bardzo małe gabaryty a przede wszystkim niezawodność podzespołów, z których została wykonana. Natomiast szybki i cichy termiczny mechanizm drukujący zapewnia wysoki komfort pracy. Drukarka dzięki swej budowie może być również montowana w pozycji pionowej.

Przydatne linki:
- dane techniczne
- instrukcja obsługi
- sterowniki dla systemu Windows
- sterowniki alternatywne 32 bit (instalować jako Eltron TLP 2742)

- sterowniki alternatywne: zebra_nicedriver_5.0.00.3942.exe 32/64 bit (instalować jako Zebra TLP 2742)

CENNIK (ceny NETTO)

Drukarka Datecs LP50

599.00 zł netto

KUP W SKLEPIE