Jest to program do tworzenia systemów do gry w Dużego Lotka i Zakłady Specjalne. Pozwala "wygenerować" system dla max. 32000 zakładów. Wielokrotnie zwiększa szansę trafienia piątki. Umożliwia stworzenie systemów pełnych, skróconych, preferowanych i "twardych". Dzięki zastosowaniu nowego algorytmu stwarza możliwości do błyskawicznego zbudowania niepowtarzalnego systemu, dającego pewność, iż nikt inny nie korzysta z takiego samego układu liczb. Jest to podstawowy parametr systemów dla gier liczbowych, który cechuje tylko nieliczne programy tego typu na świecie. Drukowanie kuponów nowego typu bezpośrednio z programu. Kalibracja drukarki dostępna z poziomu programu. Baza losowań od początku istnienia gry. 
Edytor losowań umożliwia dowolną konfigurację posiadanej bazy. Ponadto do programu został wbudowany moduł filtrowania służący optymalizacji wygenerowanego systemu. Istnieje możliwość ingerencji w zbudowany system. Pozwala to użytkownikowi na końcową "kosmetykę" systemu (np. przed jego zapisaniem na dysk).
Zadaniem obsługującego program jest :
- sformułowanie rodzaju gry
- określenie ilości kul z których program będzie tworzył system
- określenie ilości skreśleń dla pojedynczego zakładu
- określenie ilości kuponów dla której będzie stworzony system
- określenie mnożnika.
Po uruchomieniu generacji systemu program zaczyna właściwą pracę. W ciągu kilku (kilkunastu ... kilkudziesięciu) sekund stwarza system ... nad jakim musielibyśmy siedzieć miesiącami z kartką papieru i długopisem. Nieocenioną zaletą programu jest jego bardzo prosta i przejrzysta obsługa, a system pomocy odpowiada na nasze pytania i rozwiązuje pozostałe wątpliwości. Po stworzeniu systemu, możemy go zapisać i wielokrotnie odwoływać się do niego w przyszłości. Opcja drukowania umożliwia druk na każdego typu drukarce. Program posiada mechanizm dokładnego pozycjonowania druku na blankiecie.

 okno główne programu
podgląd wygenerowanego systemu
obliczanie wygranej
filtrowanie systemu
edycja losowań
okno pomocy