Jest to program do tworzenia systemów do gry w Multilotka. Pozwala "wygenerować" system dla max. 32000 zakładów. Wielokrotnie zwiększa szansę trafienia piątki. Umożliwia stworzenie systemów pełnych, skróconych, preferowanych i "twardych". Dzięki zastosowaniu nowego algorytmu stwarza możliwości do błyskawicznego zbudowania niepowtarzalnego systemu, dającego pewność, iż nikt inny nie korzysta z takiego samego układu liczb. Jest to podstawowy parametr systemów dla gier liczbowych, który cechuje tylko nieliczne programy tego typu na świecie. Drukowanie kuponów bezpośrednio z programu (UWAGA: tylko na kuponach nowego typu - "poczwórnych"). Kalibracja drukarki dostępna z poziomu programu. Baza losowań od początku istnienia gry. 
Edytor losowań umożliwia dowolną konfigurację posiadanej bazy. Ponadto do programu został wbudowany moduł filtrowania służący optymalizacji wygenerowanego systemu. Istnieje możliwość ingerencji w zbudowany system. Pozwala to użytkownikowi na końcową "kosmetykę" systemu (np. przed jego zapisaniem na dysk).
Zadaniem obsługującego program jest :
- sformułowanie rodzaju gry
- określenie ilości kul z których program będzie tworzył system
- określenie ilości skreśleń dla pojedynczego zakładu
- określenie ilości kuponów dla której będzie stworzony system
- określenie mnożnika.
Po uruchomieniu generacji systemu program zaczyna właściwą pracę. W ciągu kilku (kilkunastu ... kilkudziesięciu) sekund stwarza system ... nad jakim musielibyśmy siedzieć miesiącami z kartką papieru i długopisem. Nieocenioną zaletą programu jest jego bardzo prosta i przejrzysta obsługa, a system pomocy odpowiada na nasze pytania i rozwiązuje pozostałe wątpliwości. Po stworzeniu systemu, możemy go zapisać i wielokrotnie odwoływać się do niego w przyszłości. Opcja drukowania umożliwia druk na każdego typu drukarce. Program posiada mechanizm dokładnego pozycjonowania druku na blankiecie.

 okno główne programu
podgląd wygenerowanego systemu
obliczanie wygranej
filtrowanie systemu
edycja losowań
okno pomocy
ustawienia programu
modyfikacja systemu