AutoHandel profesjonalny program dla autokomisów AutoHandel. Już ponad 140 autokomisów pracuje z tym programem. Trzecia wersja pakietu. Przystosowany do obowiązującego aktualnie prawa. Uwzględnia możliwości kupowania pojazdów (z VAT 22% i zw.) przez autokomisy. Dodatkowo moduł Pośrednictwa. Druk wszelkich umów, rachunków, faktur itp. Zawiera pełną 6-miesięczną wersję AutoVIN® i Katalogu SKP (z możliwością wykupienia abonamentów).
AutoPARK to pierwszy i jak dotąd jedyny program do obsługi Parkingu. Drukuje pokwitowania jednorazowe i abonamenty. Pełna kontrola "przerobu" parkingu pod nieobecność szefa, właściciela. Archiwum pojazdów przewijających się przez plac.
AutoVIN profesjonalny program dla wszystkich mających do czynienia z używanymi samochodami osobowymi. Służy do rozszyfrowywania numerów nadwozi pojazdów samochodowych (osobowe) w 17-znakowym kodzie VIN oraz typów silników. Uaktualniany 4x / rok.  Wśród użytkowników są wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe, duże grono rzeczoznawców, stacje kontroli pojazdów, policja, biura detektywistyczne itd.
MotoRENT pełna obsługa wypożyczalni pojazdów i przyczep. Okazuje się, że wiele można uprościć dzięki temu programowi. Trzecia wersja programu wzbogacona o edytor umowy wypożyczenia.
SKP PRO

profesjonalny program dla Stacji Obsługi Samochodów. Jest zgodny z obowiązującymi przepisami zawartymi we wszystkich aktualnie obowiązujących aktach prawnych. Przygotowany do współpracy z Centralną Ewidencją Pojazdów i Kierowców (CEPiK) oraz systemem CEPIK 2.0

Warsztat profesjonalny program do obsługi zleceń w warsztacie samochodowym, blacharskim lub innym usługowym. Pozwala na prowadzenie bazy danych zawierającej historię napraw, historię pojazdu, historię zmian właścicieli, magazyny części zamiennych i inne. Umożliwia wydrukowanie zlecenia naprawy jak rownież kalkulację naprawy oraz pokwitowanie odbioru pojazdu z naprawy.
fisVAkT fisVakT to program do fakturowania pozwalający na fakturowanie z wielu magazynów (np. asortymentowych). Wystawia: faktury VAT, faktury ProForma, Rachunki (również "nie-VAT-owskie"), WZ oraz duplikaty. Charakterystyczną cechą programu jest możliwość wystawienia duplikatu w brzmieniu zmienionym przez użytkownika oraz zapisanie zmienionej do pamięci programu. Ochrona hasłami na poziomie wystawiania dokumentu oraz Administratora. Program generuje raporty ogólne i imienne (za wybrany okres) wraz z możliwością ich drukowania. Pomoc wbudowana w program oraz osobno "Instrukcja użytkownika". Posiada możliwość współpracy z drukarkami fiskalnymi obsługującymi protokoły: POSNET, NOVITUS i ELZAB.